wybrzeze.asp.waw.pl

 

BUDOWA

Sierpień - wrzesień 2014

1 sierpnia 2014 r. złożony został wniosek do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego (PINB) o pozwolenie na użytkowanie nowego budynku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Po kontroli dokumentacji i przeglądzie budynku PINB wydał decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Decyzja uprawomocniła się 4 września 2014 r.

We wrześniu 2014 r. w nowym budynku przy Wybrzeżu Kościuszkowskim zamontowano tablicę pamiątkową, informującą o dofinansowaniu inwestycji w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

Lipiec 2014

Na terenie inwestycji przeprowadzono kontrole Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej zakończone pozytywnym wynikiem.
Do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Warszawie złożono wniosek o wydanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

Czerwiec 2014

W nowym budynku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie trwały prace polegające m.in. na zabezpieczaniu elewacji przed graffiti. 
W istniejącym budynku przy Wybrzeżu Kościuszkowskim wykonywano m.in. pochylnie dla osób niepełnosprawnych.

Maj 2014

Na terenie nowego budynku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie wykonywano sygnalizację świetlną i dźwiękową oraz prowadzono prace wykończeniowe przy elewacji.
W istniejącym budynku przy Wybrzeżu Kościuszkowskim kontynuowano montaż wentylacji.
Dodatkowo trwało przekazywanie pomieszczeń inwestorowi.


Kwiecień 2014

Na terenie inwestycji przy Wybrzeżu Kościuszkowskim kontynuowano prace elewacyjne oraz porządkowe. Trwało przekazywanie pomieszczeń inwestorowi.