wybrzeze.asp.waw.pl

 

BUDOWA

Sierpień - wrzesień 2014

1 sierpnia 2014 r. złożony został wniosek do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego (PINB) o pozwolenie na użytkowanie nowego budynku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Po kontroli dokumentacji i przeglądzie budynku PINB wydał decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Decyzja uprawomocniła się 4 września 2014 r.

We wrześniu 2014 r. w nowym budynku przy Wybrzeżu Kościuszkowskim zamontowano tablicę pamiątkową, informującą o dofinansowaniu inwestycji w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 
Zoabcz osadzoną galerię online na:
http://wybrzeze.asp.waw.pl/budowa#sigProGalleriab9cea7eb1d

Lipiec 2014

Na terenie inwestycji przeprowadzono kontrole Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej zakończone pozytywnym wynikiem.
Do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Warszawie złożono wniosek o wydanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
 
Zoabcz osadzoną galerię online na:
http://wybrzeze.asp.waw.pl/budowa#sigProGalleriae71ad470fd

Czerwiec 2014

W nowym budynku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie trwały prace polegające m.in. na zabezpieczaniu elewacji przed graffiti. 
W istniejącym budynku przy Wybrzeżu Kościuszkowskim wykonywano m.in. pochylnie dla osób niepełnosprawnych.

Maj 2014

Na terenie nowego budynku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie wykonywano sygnalizację świetlną i dźwiękową oraz prowadzono prace wykończeniowe przy elewacji.
W istniejącym budynku przy Wybrzeżu Kościuszkowskim kontynuowano montaż wentylacji.
Dodatkowo trwało przekazywanie pomieszczeń inwestorowi.


Kwiecień 2014

Na terenie inwestycji przy Wybrzeżu Kościuszkowskim kontynuowano prace elewacyjne oraz porządkowe. Trwało przekazywanie pomieszczeń inwestorowi.
 
Zoabcz osadzoną galerię online na:
http://wybrzeze.asp.waw.pl/budowa#sigProGalleria2ca9660de1